fbpx

5 komentarzy

 1. Justyna Dąbek
  21 lipca, 2019 @ 7:32 am

  Święte słowa. Odpuścić troszkę, ochłonąć i działać. U mnie dwie pierwsze doby po przyjeździe że szpitala to była straszna zamota, powoli zaczęłam się organizować i jakoś poszło. Nie obyło się bez przygód, bo pochorował mi się poważnie i pies i mąż, ale teraz to opowiadam już jako anegdotę.

  Reply

 2. Po prostu MAMA
  21 lipca, 2019 @ 5:21 pm

  Nie miałam takiej presji, że muszę. Przez pierwsze 2 miesiące nie zgadzałam się na żadne (!) odwiedziny. Grzecznie dziękowałam za dobre rady i robiłam swoje.powodzenia mlodym Mamom!

  Reply

 3. kroolova.pl
  21 lipca, 2019 @ 5:43 pm

  Wszystko? Z perspektywy lat… wydaje mi się, że prawie 😉 Ala zgadzam się w 100%. Trzeba dać sobie czas!

  Reply

 4. Roksana www.kopanina.pl
  21 lipca, 2019 @ 7:17 pm

  Każda matka, kobieta, przechodzi ten czas inaczej. I nic nikomu do tego, rady bez pytania nie są mile widziane. Ja swój połóg akurat wspominam dobrze, miałam bezproblemowe dziecko. Mimo, że karmiłam KPI, miałam pomalowane paznokcie i czyste włosy 😉 U mnie największe trudności były później. Powrót do pracy całkowicie przeorganizował nam życie. Wtedy dopadł nas totalny brak czasu na wszystko i tak w sumie jest do dziś. Minie pewnie, jak syn pójdzie „na swoje” 😀

  Reply

 5. rodzicewsieci.pl
  21 lipca, 2019 @ 7:45 pm

  Piekny wpis. Dokładnie, zawsze kiedy pytają mnie jak sobie radzę z trójką dzieci, blogiem, budową domu, urządzaniem kątów mówię dystans i odpuszczanie.. u mie to podstawa. Nie we wszystkim da się być idealnym..

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *